למה וואשי וואשי

וואשי וואשי משנים את חוקי הכביסה. לא רק שכבר לא צריך לכבס בבית, גם אין צורך להסתובב עם שקיות כבדות אל המכבסה וחזרה. מזמינים באתר, באפליקציה או דרך הוואטסאפ ואנחנו מגיעים, אוספים, מכבסים ומחזירים עד אליכם נקי ומריח טוב!!! אז שבו על הספה, תכינו קפה ו"תעשו כביסה".

אנחנו במספרים

0
חולצות שכובסו
0 +
ניקוי יבש
0
מכונות פעילות
0 +
לקוחות מרוצים

הערכים המנחים אותנו

יחס אישי
אנחנו מבינים כמה זמן יקר מתבזבז למשפחה ממוצעת בשבוע על כביסות. אנחנו מבינים שהזמן הזה יכול לשרת אתכם טוב יותר. בדיוק כמו שבעלי עסקים דואגים לכל הכביסות שלהם בטלפון אחד (בתי מלון, חדרי כושר, מספרות ,ספא וכו') גם לכם מגיע להנות מכך. אנחנו מתכללים את כל התהליך כדי שאתם לא תעשו כלום! הזמינו דרך האפליקציה וזה הכל. השליחים יאספו, אנשי המקצוע יכבסו, ייבשו ויקפלו והכביסה תחזור אליכם נקייה ומריחה טוב. בכל שלב תקבלו מענה זמין ומהיר בוואטסאפ לכל שאלה, בקשה או שינוי שתרצו לגבי ההזמנה שלכם כך שתמיד תדעו מה קורה.
מקצועיות
הבגדים שלכם חשובים לכם ולכן חשוב שיהיו בידיים טובות. יש לכם בגדים היקרים לליבכם ואינכם בטוחים כיצד לכבס אותם? מפחדים שהמכונה תעביר צבעים או תכווץ את הבגדים? תנו לצוות המיומן של וואשי וואשי לדאוג לבגדים בניקוי יבש, כביסה, גיהוץ, קיפול או כל שירות אחר. הצוות הוא מקצועי ובעל ניסיון רב שנים בתחום המכבסות ויודע בדיוק איך לנקות כל בגד גם כשאתם לא בטוחים. וואשי וואשי מנקים את כל סוגי הבגדים כולל שמלות כלה וערב, בגדי עור, שטיחים, וילונות וכו'.
נוחות
חשוב לנו שלכם יהיה נוח. לכן בעזרתנו תוכלו לעשות כביסה כשאתם יושבים על הספה עם כוס קפה, כשאתם בטיול עם הכלב או אפילו כשאתם בעבודה. השאירו לנו את הדאגה לכביסות ותפנו את הזמן היקר הזה לעצמכם. הכל עובד במס' קליקים והשארת הכביסה לשליח שיגיע עד אליכם. אתם אפילו לא צריכים להיות בבית. פשוט השאירו במקום מוסכם מראש (ליד הדלת/מחסן/משרד) ואנחנו נאסוף ונחזיר את הכביסה נקיה, מקופלת ומריחה טוב.
שקיפות
בוואשי וואשי מאמינים כי הלקוח צריך לדעת בדיוק מה הוא משלם ועבור אילו שירותים. לכן ניתן לראות באתר ובאפליקציה את המחירים המלאים עבור כל השירותים ללא צורך להרשם או להזדהות. רק אחרי שהחלטתם שהתנאים מתאימים לכם תבצעו את ההזמנה. אם אינכם בטוחים לגבי משהו, שאלו אותנו בוואטסאפ והנציגים שלנו יתנו מענה לכל שאלה לגבי השירותים שלנו
שירות
חברת וואשי וואשי חרטה על דגלה לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר. לכן אתם לא צריכים לעשות כלום. רק להיכנס לאתר או לאפליקציה ולהזמין את שירותינו בקלות ובפשטות. אנחנו עושים עבורכם את כל השאר. מענה אנושי קיים בשעות הפעילות בוואטסאפ וישמח לענות לכל בקשה/שאלה.
איכות הסביבה
בוואשי וואשי מאמינים כי יש לשמור על הסביבה שלנו ככל שניתן. על כן, הלקוחות הקבועים שלנו מקבלים שק כביסה רב פעמי מיוחד, בו תוכלו להשתמש כסל כביסה ולשלוח אלינו כשמתמלא. כך נצמצם שימוש בשקיות ניילון ונשמור על סביבה נקייה יותר למען עתיד כולנו.
הקודם
הבא